אקו פויינט – עבודות עפר ופינוי פסולת הנה חברה מובילה בתחומה המספקת מגוון שירותים בתחום עבודות העפר, פינוי והובלת פסולת ומשטחים. מייסדי החברה מביאים עמם ניסיון רב בתחום ומגדירים את עצמם כאנשי עשייה הנוכחים בשטח בכל פרויקט. החברה מציעה את שירותיה עבור הסקטור הפרטי והעסקי, כגון אנשים פרטיים המבצעים שיפוץ בביתם, עבור מפעלים, מוסדות, חברות בנייה, קבלנים ועוד.

צוות החברה

מונה אנשי מקצוע מיומנים בתחומם אשר מביאים לשטח מקצועיות רבה לצד אדיבות וסובלנות לכל לקוח. עבודות העפר הן הבסיס האיתן להצלחת כל פרויקט עוד בתחילתו, ולכן צוות חברת אקו פויינט פועל במקצועיות רבה בשטח כדי להגיע לתוצאות מדויקות. כמו כן, החברה מחזיקה בציוד צמ"ה (ציוד מכני הנדס) מקצועי וחדשני כגון משאיות, מחפרונים בגדלים שונים (גם למקומות צרים) וציוד נוסף לצורך עבודות מורכבות בשטח. 

בנוסף לציוד ההנדסי, החברה מחזיקה ברשותה מגוון סוגי מכולות בגדלים שונים, החל מ- 6 קוב ועד – 32 קוב למטרת פינוי פסולת לאתרים ייעודיים. החברה שומרת על הכללים הנוקשים לשמירה על סביבה ירוקה ומפנה את הפסולת לאתרים מורשים בלבד לטובת מחזור הפסולת ושמירה על סביבה ירוקה ובריאה יותר.

החברה מציעה את כל השירותים הנחוצים לעבודות עפר תחת קורת גג אחת, כגון אספקת מכולות סגורות ופתוחות, עבודות הריסה, פינוי פסולת תעשייתית, עבודות חפירה, עבודות עפר ותשתיות בשטח עצמו, אחסון חומרים, ושינוע משטחים וציוד עבור חברות ומפעלים.

 

כלל השירותים

כלל השירותים ניתנים תוך שיתוף פעולה ותיאום מלא מול בעלי המקצוע השונים בשטח, כמו גם במסירות רבה, כאשר כל לקוח מקבל תשומת לב אישית לאורך כל הדרך במטרה להקל על העבודה ולהגיע לתוצאות הרצויות. צוות החברה נוכח תמיד בשטח, מעניק פתרונות יצירתיים ופועל מתוך מחשבה שהכל בר ביצוע בשטח – אם רק נשכיל למצוא את הפתרון המתאים.
כלל העבודות בשטח מפוקחות על ידי מפקחים ומנהלי עבודה ונעשות על פי תקני הבטיחות כדי להבטיח ביטחון לעובדים הנוכחים בשטח ולעוברי האורח.

אנו מזמינים אותכם

אנו מזמינים אתכם לחוות שירות ברמה הגבוהה ביותר עם סטנדרטים בינלאומיים. לייעוץ מקצועי – צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נתאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר, על פי גודל השטח ואופי הפרויקט

בואו להנות מחברה בעל ניסיון עשיר עם הכלים המתקדמים ביותר!