תחנות מעבר לפסולת

אקו פויינט – החברה המרכזית לפינוי פסולת ועבודות עפר

תחנות מעבר לפסולת

כחלק משירותי איסוף פסולת, חברת אקו פויינט מעבירה את הפסולת לתחנת מעבר לפסולת, על מנת לבצע מיון ראשוני של הפסולת. ברשות החברה מכולות ומשאיות האוספות פסולת מאתרי בנייה ומובילות את הפסולת לתהליך מיון והקבל בתחנות המעבר. אל התחנות הללו מגיעות המשאיות שלנו לאחר שהן אוספות את הפסולת מאתרי הבנייה, מפנות את הפסולת ואנשי התחנה ממיינים את הפסולת ומחליטים מה יעבור למחזור ומה להטמנה בתוך האדמה.

החשיבות של פינוי פסולת לתחנות המעבר

פינוי פסולת מאתרי בנייה הם אחד האלמנטים החשובים ביותר, הרי אתרי בנייה מייצרים פסולת לאורך כל תהליך הבנייה, החל מעבודות עפר המייצרות פסולת, שבירה והריסה של מבנים קיימים, ברזלים ועוד. את פסולת זו יש להעביר לאתרים ייעודיים לפינוי פסולת, אך פעמים רבות של צורך באחסון הפסולת בתחנות מעבר לפסולת.

מהן תחנות מעבר לפסולת?

תחנת מעבר היא סוג של אתר המיועד לצורך לטיפול, סילוק ומחזור הפסולת. בתחנות אלה מבצעים מספר פעולות כגון מיון הפסולת, ולאחר מכן קובעים אלו חומרים או מוצרים ניתן לשלוח לתהליך מחזור, ואילו חומרים יש צורך להטמין בקרקע. פעולת המיון חשוב מאוד, שהרי כיום ישנה מודעות רבה לשמירה על איכות הסביבה על ידי מחזור חומרים, ועל כן תחנות אלה פועלות במקצועיות על מנת לנסות למחזר כל פסולת כדי לבצע בה שימוש חוזר.

היתרונות של פינוי הפסולת לתחנות מעבר לפסולת

היתרון הבולט של תחנות מעבר לפסולת הוא שמירה על איכות הסביבה. כידוע, נושא זה מדובר מאוד בשנים האחרונות, מכיוון ששמירה על הסביבה מאפשרת לנו לנשום אוויר טוב יותר וליהנות מסביבה ירוקה. טיפול נכון שכזה בפסולת, מונע את זיהום הקרקע, את זיהום האוויר וזיהום המים ומאפשר לנו למחזור חומרים שונים ולבצע בהם שימוש חוזר, וזאת במקום להטמינם באדמה.

כל השירותים תחת קורת גג אחת

מלבד שירותי פינוי פסולת לתחנות מעבר, חברת אקו פויינט מעניקה מגוון שירותי כמו עבודות עבר, פינוי פסולת על ידי מכולות בגדלים שונים, ושירותי הובלה ואחסנה. ברשות החברה ציוד מקצועי ומתקדם כמו מגוון סוגי מכולות לבחירה, החל מ- 6 קוב ועד 32 קוב, ציוד הנדסי ברמה הגבוהה ביותר, כלים הנדסיים, משאיות ועוד. כדי לספק לכל לקוח שירות מקצועי, החברה בונה מערך פינוי פסולת מתוזמן ומקצועי המתאים לאופי הפרויקט וסוגי החומרים הדרושים לפינוי.

זקוקים לפינוי פסולת לתחנות מעבר? צרו איתנו קשר עוד היום ותיהנו משירות אישי ומקצועי >>>

השאר תגובה

אודות אקו פויינט

אקו פויינט – עבודות עפר ופינוי פסולת הנה חברה מובילה בתחומה המספקת מגוון שירותים בתחום עבודות העפר, פינוי והובלת פסולת ומשטחים. מייסדי החברה מביאים עמם ניסיון רב בתחום ומגדירים את עצמם כאנשי עשייה הנוכחים בשטח בכל פרויקט. החברה מציעה את שירותיה עבור הסקטור הפרטי והעסקי, כגון אנשים פרטיים המבצעים שיפוץ בביתם, עבור מפעלים, מוסדות, חברות בנייה, קבלנים ועוד.

מאמרים אחרונים

לעקוב אחרינו

הדרכה שבועית

מעוניין לקבל פרטים נוספים? 

השאר פרטים ונציג יחזור אליך בקדם !