פינוי פסולת בצפון

כחלק מעבודות בנייה, נדרש לבצע פינוי פסולת, שהרי במהלך עבודות הבנייה מצטברת פסולת שאותה יש לפנות לאתרי פסולת ייעודיים. חברת אקו פויינט מתמחה בפינוי פסולת ומחזיקה ברשותה מגוון סוגי מכולות לצורך פינוי הפסולת החל ממכולות המונות – 6 קוב ועד – 32 קוב. את הפסולת החברה מפנה לאתרים ייעודיים ושומרת על הכללים הנוקשים לצורך שמירה איכות הסביבה. אתרי הפסולת הייעודיים חייבים להיות מורשים בלבד, ושם הפסולת המושלכת עוברת מיון ומחזור, לטובת שימוש חוזר ושמירה על סביבה ירוקה. 

מה כוללים שירותי פינוי פסולת?

שירותי פינוי פסולת כוללים מעטפת שירות מלאה, המכילה בתוכה שירותים שונים הניתנים עד לפינוי הפסולת עצמה. בואו נראה מה הם כוללים:

אספקת מכולות – כחלק מהשירות, חברות המציעות פינוי פסולת בחיפה ובצפון מספקות מכולות ייעודיות בהן מעמיסים את הפסולת. מכולות אלה מגיעות במגוון רב של נפחים וגדלים לבחירה לצורך התאמת הגודל לכמות הפסולת הנדרשת.

החלפת המכולות – כאשר המכולה מלאה יש צורך להחליף למכולה חדשה וריקה, ולכן יש צורך לפנות את המכולה המלאה ולהחליף למכולה ריקה. שירות זה ניתן בהתאם לאופי עבודת הלקוח, וניתן לתאם על פי זמנים לדוגמה פעמיים ביום או בתום יום העובדה.

פינוי לאתרי פסולת – כידוע, חל איסור על השלכת פסולת באתרים שאינם מורשים, ולכן יש צורך לפנות את הפסולת רק לאתרים מורשים, שם הפסולת עוברת מחזור. פעולה זו נעשית על מנת לשמור על איכות הסביבה על ידי שימוש חוזר בפסולת המושלכת.

הקפדה על איכות הסביבה – אין ספק שפינוי הפסולת לאתרים ייעודיים מסייע לנו לשמור על סביבה ירוקה, שהרי פסולת המוצבת באזורים שאינם מורשים עשויה לזהם את הסביבה. זו הסיבה שאנו עובדים כחוק ומפנים רק לאתרים מורשים.

כיצד מתמחרים את שירות פינוי הפסולת?

עלות אספקת מכולות ושירות פינוי פסולת מתומחר על פי מספר פרמטרים ותלויה בגורמים הבאים:  גודל המכולה הדרושה ללקוח, גודל האתר הבנייה, אם מדובר בבית פרטי או אתר בנייה גדול, סוג הפסולת, תדירות החלפת המכולות ועוד. בכל מקרה, אתם מוזמנים לפנות למומחים של אקו פויינט ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.  

מחפשים שירות פינוי פסולת? הגעתם למקום הנכון! לחברת אקו פויינט יש את כל הידע, הניסיון, המכולות והכלים הייעודיים לפינוי פסולת בצפון. ברשות החברה כל המסמכים הדרושים עבור פינוי הפסולת ומעניקה שירות אישי, מקצועיות וטיפול מהיר ויסודי בכל הזמנה. החברה יודעת להתמודד עם כל סוגי הפסולת, מכל אתר בנייה – מקטן ועד גדול.

איזור פעילות תחומי פעילות | מה חיפשו באתר – פינוי פסולת

קבלן פינוי פסולת בניין בחיפה

פינוי פסולת בניין

פינוי פסולת בניין בצפון

פינוי פסולת במכולות

פינוי פסולת חיפה

פינוי פסולת בצפון