מיון ומחזור פסולת מאתרי בנייה

אקו פויינט – החברה המרכזית לפינוי פסולת ועבודות עפר

מיון ומחזור פסולת מאתרי בנייה

כידוע, בכל אתר עבודה ולו הקטן ביותר מצטברת כמות גדולה של פסולת, בעיקר כאשר מבצעים עבודות עפר, הריסות ובנייה. את הפסולת יש צורך להעביר לאתרים ייעודיים, שהרי לא ניתן לפזר כך פסולת במקומות פתוחים, ומי שעושה זאת צפוי לקבל עונשים חמורים על פי החוק. מדינת ישראל משקיעה כספים רבים על תחזוקת אתרי פסולת, בעיקר בתחום הבנייה. למה? כיוון שהטמנה של חומרים מסוכנים חודרת למעמקי האדמה ועשויה לגרום לזיהום אוויר ופגיעה בסביבה.

אם כך, כיום לא רק שיש אתרי פסולת ייעודיים לפינוי הפסולת מאתרי הבנייה, אלא מבצעים גם מיון ומחזור פסולת במקומות ייעודיים. אתרים אלה נקראים תחנות מעבר לפסולת, בהם הפסולת מאתרי הבנייה מתקבלת ועוברת מיון מקצועי, חלק מהפסולת עוברת למחזור לצורך ביצוע בה שימוש חוזר, וחלק מהפסולת עוברת להטמנה באדמה. כמובן שמנסים למחזר כל פסולת על מנת למנוע את הטמנתה באדמה.

חברת אקו פויינט מעניקה ללקוחותיה שירותי פינוי פסולת, העוברת מיון ומחזור כחלק מהשירות. המטרה של חברת אקו פויינט לסייע לשמור על איכות הסביבה ולמנוע את הטמנת הפסולת באדמה, אלא לנסות למחזר כל חומר. הכירו את שירותי החברה בנושא פינוי פסולת והבאתו למתקני מחזור ומיון:

החברה מספקת מכולות – כדי להעמיס את הפסולת בצורה בטיחותית ומסודרת, חברת אקו פוינט מספקת מכולות ייעודיות ישירות לאתרי הבנייה. ניתן למצוא מגוון סוגים של מכונות ובכל גודל או נפח לצורך העמסת הפסולת במכולות. המכולות מתאימות גם לאתרי בנייה גדולים וגם לקטנים ומותאמים באופן אישי לכל לקוח על פי צרכיו.

החלפת המכולות – כאשר המכולה מלאה יש צורך להחליף אותה למכולה חדשה וריקה, ולכן אנו באקו פויינט מספקים שירותי החלפת מכולות, כלומר פינוי המכולה הישנה והחלפה למכולה ריקה על פי הצורך.

פינוי המכולה לתחנות מעבר לפסולת – את הפסולת אנו מעבירים תחילה לתחנות מעבר לפסולת, שם הפסולת עוברת מיון, חלק מהפריטים עוברים למחזור וביצוע שימוש חוזר וחלק להטמנה באדמה. לאחר מיון הפסולת, אנו מעבירים את הפסולת שנותרה לאתרי פסולת ייעודיים ומורשים בארץ.

שומרים על איכות הסביבה – אין ספק שמיון ומחזור פסולת מאתרי בנייה מאפשרים לנו לשמור על סביבה ירוקה יותר, שהרי פסולת המוצבת באזורים שאינם מורשים עשויה לזהם את הסביבה, וכמובן המודעות למחזור נמצאת בשיאה ועושה טוב לכולם. זו הסיבה שאנו בחברת אקו פויינט עובדים כחוק ומפנים פסולת לתחנות מיון ומעבר ורק לאתרים מורשים.

השאר תגובה

אודות אקו פויינט

אקו פויינט – עבודות עפר ופינוי פסולת הנה חברה מובילה בתחומה המספקת מגוון שירותים בתחום עבודות העפר, פינוי והובלת פסולת ומשטחים. מייסדי החברה מביאים עמם ניסיון רב בתחום ומגדירים את עצמם כאנשי עשייה הנוכחים בשטח בכל פרויקט. החברה מציעה את שירותיה עבור הסקטור הפרטי והעסקי, כגון אנשים פרטיים המבצעים שיפוץ בביתם, עבור מפעלים, מוסדות, חברות בנייה, קבלנים ועוד.

מאמרים אחרונים

לעקוב אחרינו

הדרכה שבועית

מעוניין לקבל פרטים נוספים? 

השאר פרטים ונציג יחזור אליך בקדם !