מהו מיני באגר ולאילו עבודות הוא משמש?

אקו פויינט – החברה המרכזית לפינוי פסולת ועבודות עפר

מהו מיני באגר ולאילו עבודות הוא משמש?

מיני באגר ידוע גם בשם מיני מחפרון, ומשמש למגוון רב של סוגי עבודות באתרי בנייה, וניתן לומר כי הוא אחד הכלים הנפוצים והמבוקשים בעיקר בתחום עבודות עפר. מיני באגר הוא למעשה מחפרון קטן, נייד ובעל עוצמה חזקה, ולכן הוא יכול לעבוד על מגוון סוגי עבודות ופרויקטים מגדולים ועד קטנים. מכיוון שלא תמיד נדרשת עבודה באתרי בנייה על מיני באגר, אלא לטווחי זמן קצרים, ולכן פעמים רבות חברות מעדיפות להשכיר אותו לתקופות מסוימות. אולם, עדיין ישנן חברות הזקוקות לכלי באופן קבוע, ורוכשות אותו.

איזה רישיון יש להחזיק כדי לעבוד על מיני באגר?

כדי לעבוד על מיני באגר, יש צורך להחזיק ברישיון על מכונה ניידת. את הרישיון זכאי לקבל רק אדם המחזיק ברישיון מסוג B או רישיון נהיגה על טרקטור, כאשר עליו לעבור קורס מכונה ניידת מטעם משרד התחבורה. רק לאחר מכן, הוא יוכל לקבל את הרישיון המתאים ולעבוד על המיני באגר בצורה בטוחה ובהתאם לחוק.

אילו עבודות ניתן לבצע עם מיני באגר?

עבודות חציבה – על ישי מיני באגר ניתן לבצע עבודות חציבה נקודתיות. ניתן להרכיב על המיני באגר פטיש חציבה (בעיקר על הדגמים החדשים), וכך לבצע מגוון עבודות קידוח וחיבה כמו חציבה בסלעים, שבירת בטון, הרית קירות, הריסת ריצוף ועוד. העובדה המכשיר גמיש, עושה אותו פופולרי מאוד באתרי בנייה.

בנייה וחפירה של בריכות – בריכות נוי או בריכות שחייה נעשו פופולריות בשנים האחרונות, וכחלק מבנייתן נדרשת לבציע עבודת חפירה. מיני באגר יודע לבצע עבודות חפירה מקצועית, וכך ניתן יהיה להטמיע את הבריכה ביתר קלות. כמו כן, מיני באגר יוכל לבצע עבדות נוספות בגינה כמו חפירה לצורך השתלת עצים, לצורך חיבור תשתית ועוד.

התקנת תשתיות – לצורך התקנת תשתיות, יש צורך לבצע חפירה כמו למשל התקנת צנרת באדמה, החלפת צנרת, ניקוז, ביוב, מערכות חשמל תת קרקעיות וכו'. מיני באגר יודע לבצע עבודות חפירה מקצועיות ואינו גורם לנזק לשטח כלל וכלל.

עבודה פנימית במבנים – מיני באגר הוא כלי קטן וקומפקטי, ולכן ניתן לבצע איתו עבודות גם בתוך מבנים סגורים כמו במחסנים לוגיסטיים, האנגרים, מפעלים ועוד. כמו כן, ניתן לעבוד איתו גם במקומות שאינם נגישים כמו בחצרות פרטיות והוא אינו גורם כלל לנזקים למדשאות או לריצוף, מכיוון שהוא כלי קומפקטי .

מחפשים עבודות חפירה על ידיד מיני באגר? המומחים של אקו פויינט כאן בשבילכם!

השאר תגובה

אודות אקו פויינט

אקו פויינט – עבודות עפר ופינוי פסולת הנה חברה מובילה בתחומה המספקת מגוון שירותים בתחום עבודות העפר, פינוי והובלת פסולת ומשטחים. מייסדי החברה מביאים עמם ניסיון רב בתחום ומגדירים את עצמם כאנשי עשייה הנוכחים בשטח בכל פרויקט. החברה מציעה את שירותיה עבור הסקטור הפרטי והעסקי, כגון אנשים פרטיים המבצעים שיפוץ בביתם, עבור מפעלים, מוסדות, חברות בנייה, קבלנים ועוד.

מאמרים אחרונים

לעקוב אחרינו

הדרכה שבועית

מעוניין לקבל פרטים נוספים? 

השאר פרטים ונציג יחזור אליך בקדם !