מהו בובקט ולאיזה עבודות הוא משמש?

אקו פויינט – החברה המרכזית לפינוי פסולת ועבודות עפר

מהו בובקט ולאיזה עבודות הוא משמש?

בובקט הוא מיני מחפרון, כלי הנדסי מכני המשמש למגוון עבודות עפר שונות, החל מפרויקטים גדולים ועד קטנם. בובקט דומה במראה שלו לטרקטור, הוא כלי עבודה קטן יחסית לכלי העבודה הגדולים באתרי בנייה, אך תפקידו בשטח הוא עצום ומאפשר לבצע מגוון עבודות כמו הקמת תשתיות, הריסת כבישים, חפירות ועוד.

מי יכול לנהוג בבובקט?

בובקט הוא אחד מכלי העבודה הנפוצים מאוד באתרי בנייה, משום שהיכולות שלו עצומות. אולם, מי שנוהג על הכלי חייב להחזיק ברישיון  של מכונה ניידת. מי שזכאי לקבל את רישיון זה הוא רק אדם המחזיק ברישיון מסוג B או רישיון נהיגה על טרקטור, כאשר עליו לעבור קורס מכונה ניידת מטעם משרד התחבורה. רק לאחר מכן, הוא יוכל לקבל את הרישיון המתאים ולעבוד על הבובקט.

אילו סוגי עבודות ניתן לבצע עם בובקט?

עבודות עפר –העבודות הנפוצות עם בובקט הן עבודות עפר הנחשבות לפופולריות ונחוצות מאוד באתרי בנייה. למעשה, זהו תחום ההתמקצעות של הכלי, ולכן ניתן לבצע בו שימוש בכל עבודות העפר, מגדולות ועד קטנות. על ידי בובקט ניתן לבצע את עבודות העפר הבאות: חפירת בורות לשתילת עצים, או לבניית תשתיות, לצורך פיזור עפר, לצורך הרמה של עפר והעברתו ממקום למקום וגם לצורך הרמה והנחה של אבנים וסלעים.

ביצוע עבודות ריצוף חיצוניות – על ידי בובקט  ניתן לבצע עבודות ריצוף חיצוניות מסוגים שונים, כך למשל ניתן לפזר את העפר או החצץ הדרושים על מנת ליישר את הקרקע טרם הריצוף. מעבר לכך, על ידי בובקט ניתן לשאת את אריחי הריצוף והחומרים הדרושים לריצוף הרצה ולהניחם במקום הדרוש ביתר קלות.

חפירוח וקידוח –  על זרוע הבובקט ניתן להרכיב מקדח במקום את החפירה שלו, וכך לבצע בו שימוש לצורך חפירות וקידוח יסודות שונים הדרושים לפרויקט. כך למשל ניתן לקדוח ברחבות בטון על מנת לבנות תשתיות או ריצוף חדש.

נשיאת פריטים וחפצים כבדים – לבובקט יש יכולת לשאת משקל כבד, ולכן ניתן לשאת עמו מגוון רב של חומרים ופריטים הדרושים לעבודה בשטח, כמו נשיאת עפר, מלט, אריחים, חול ועוד מגוון חומרים נוספים.

הריסת קירות – על ידי בובקט ניתן לבצע הריסות קירות פנימיים ולבצע את פינוי הפסולת הכבדה מתוך הבית או מהשטח.

אפשרות לפינוי פסולת – בכל עבודות בנייה בשטח מצטברת פסולת רבה, ולכן בובקט יכול לסייע בהעברת הפסולת שהצטברה ממקום למקום כמו ברזלים, בטון, ריצוף ישן ושבור ועוד. את הפסולת הבובקט מעביר ישירות למכולת הפסולת.

השאר תגובה

אודות אקו פויינט

אקו פויינט – עבודות עפר ופינוי פסולת הנה חברה מובילה בתחומה המספקת מגוון שירותים בתחום עבודות העפר, פינוי והובלת פסולת ומשטחים. מייסדי החברה מביאים עמם ניסיון רב בתחום ומגדירים את עצמם כאנשי עשייה הנוכחים בשטח בכל פרויקט. החברה מציעה את שירותיה עבור הסקטור הפרטי והעסקי, כגון אנשים פרטיים המבצעים שיפוץ בביתם, עבור מפעלים, מוסדות, חברות בנייה, קבלנים ועוד.

מאמרים אחרונים

לעקוב אחרינו

הדרכה שבועית

מעוניין לקבל פרטים נוספים? 

השאר פרטים ונציג יחזור אליך בקדם !