הריסות פנים וחוץ (כולל מבנים)

אקו פויינט – החברה המרכזית לפינוי פסולת ועבודות עפר

הריסות פנים וחוץ (כולל מבנים)

עבודות הריסות ופנים הן אחת העבודות הנפוצות ביותר לצורך פירוק או השמדת חלק ממנו וסילוקו, וזאת לצורך בנייה מחדש. כיום ישנם מקרים רבים בהם בניינים אינם עומדים בתקנים הנדסיים בטיחותיים, ולכן נדרש לבצע הריסה כללית כדי לשקמם מחדש ולבנות בניינים חדשים במקומם. אולם, חשוב להבין שעבודות הריסות פנים וחוץ אינן שייכות רק ליזמים ופרויקטים גדולים, אלא גם לאנשים פרטיים המעוניינים לבצע עבודות הריסה בביתם הפרטי לצורך שיפוץ או בנייה מחדש. מובן שלעבודות אלה יותאמו כלי "צמ"ה קומפקטיים יותר.

הכירו את הציוד הדרוש לצורך ביצוע עבודות הריסה פנים וחוץ

עבודות הריסה דומות מאוד לעבודות עפר, וכחלק מעבודה יש צורך לבצע שימוש בכלי עבודה הזהים לעבודות עפר כמו שופל, מחפרון, בובקט, מיני באגר ועוד. אולם, במקרים של הריסות, מרבים לבצע שימוש במחפרונים, מכיוון שהם יעילים למגוון מטרות. למחפרונים יש יעה גדול כמו של טרקטור המשמש לצורך פינוי ההריסות, ובזרוע האחורית שלו קיימת זרוע נוספת אליה ניתן לחבר בקלות מחפר לצורך חציבה והריסה. אם כך, מחפרונים הם נהדרים לעבודה זו, כיוון שהם גם חופרים ומבצעים הרס, וגם אוספים את הפסולת ומעבירים אותה לאתרים ייעודיים.

מכולות ומשאיות

כאשר מבצעים עבודות הריסה, מצטברת פסולת שאותה יש להעביר לאתרי פסולת ייעודיים, ולכן נדרש מכולות בגדלים שונים בהם ניתן יהיה להעמיס את הפסולת על ידי כלי הצמ"ה, לדוגמה על ידי מחפרון שיעמיס את הפסולת לתוך המכולות. בתום יום העבודה, או כאשר המכולה מלאה, יש צורך במשאיות ייעודיות שיגיעו לפנות את הפסולת לאתרי פסולת. רק נציין שכיום שומרים על איכות הסביבה, ולכן הפסולת המועברת לאתרי פסולת עוברת דרך תחנות מעבר, שם ממינים את הפסולת ומרביתה עוברת למחזור. כך למשל ניתן לבצע שימוש חוזר בברזלים.

כיצד מתכננים את עבודות ההריסה?

תחילה יש לבחון את השטח – כידוע, עבודות הריסה הן מורכבות מאוד ודורשות היתכנות מבחינת כוח אדם ושילוב כלי צמ"ה שונים לביצוע העבודה. ולכן, תחילה יש לבחון היטב את השטח, את העבודה הנדרשת ורק לאחר מכן יש להתאים את שיטת העבודה  ואת כלי העבודה הדרושים לביצוע עבודות ההריסה.

תכנון עבודת ההריסה – לאחר בחינת השטח, יש צורך לבצע תכנון מקדים של העבודה, שהרי לא די רק בשילוב כלים הנדסיים, אלא יש צורך לתכנן היטב את עבודת ההריסה מבחינת לוחות זמנים, זמני שילוב הכלים ועוד.

התאמת הציוד לעבודה – בתום התכנון היסודי, מתחילים להתאים את סוגי הכלים הנדרשים לעבודת ההריסות כמו מחפרונים, מכונות, משאיות לפינוי הפסולת, שיטות העבודה, סוגי העובדים שישולבו ועוד.

השאר תגובה

אודות אקו פויינט

אקו פויינט – עבודות עפר ופינוי פסולת הנה חברה מובילה בתחומה המספקת מגוון שירותים בתחום עבודות העפר, פינוי והובלת פסולת ומשטחים. מייסדי החברה מביאים עמם ניסיון רב בתחום ומגדירים את עצמם כאנשי עשייה הנוכחים בשטח בכל פרויקט. החברה מציעה את שירותיה עבור הסקטור הפרטי והעסקי, כגון אנשים פרטיים המבצעים שיפוץ בביתם, עבור מפעלים, מוסדות, חברות בנייה, קבלנים ועוד.

מאמרים אחרונים

לעקוב אחרינו

הדרכה שבועית

מעוניין לקבל פרטים נוספים? 

השאר פרטים ונציג יחזור אליך בקדם !